dopasowanie

sprawdź nasze AKTUALNOŚCI

projekt i nadzór

wsparcie procesu realizacyjnego

Kompleksowa Obsługa

zwracamy uwagę na szczegóły i nadzorujemy wykonanie

Jakość

najlepsza przestrzeń publiczna -1 miejsce w 2015 i 2012 roku

Architektura

dostarczamy wysokiej jakości architekturę

Doświadczenie

zmieniamy przestrzeń miejską od 2000 roku

Design

Innowacyjny design - sprawdź nasze portfolio

otwarte umysły

zespół gotowy do podejmowania największych wyzwań

Centra Przesiadkowe w Zabrzu ukończone

Centra Przesiadkowe w Zabrzu ukończone

13.02
2024


fot. Grupa NDI


Tereny rekreacyjne i pole golfowe
23.11.2023

Rozpoczęliśmy prace nad projektem pola golfowego oraz terenów rekreacyjno wypoczynkowych wraz z infrastrukturą sportową i zbiornikiem wodnym o charakterze wypoczynkowym.

Szczegóły wkrótce….

 

Poprzednia aktualność
Rusza budowa Narodowego Banku Polskiego
26.03.2024

Firma An Archi Group wraz z partnerem – TPF Sp. z o.o. opracowała na zlecenie Narodowego Banku Polskiego dokumentację projektowo-kosztorysową wykonania remontu i przebudowy bloku A, w kompleksie budynków Narodowego Banku Polskiego przy u. Świętokrzyskiej 11/21 w Warszawie.

Pawilon „Blok A”, położony w kompleksie zabytkowych budynków Narodowego Banku Polskiego,  zbudowany w latach 1971-1976, zlokalizowany w centrum Warszawy przy Placu Powstańców Warszawy, jednym z najważniejszych placów miejskich, jest wpisany na listę dóbr kultury współczesnej. Budynek o bardzo charakterystycznym wyrazie architektonicznym, będący ikoną powojennej architektury post-modernistycznej Warszawy.

TPF wraz z AAG jest autorem projektu przebudowy części nadziemnej obiektu, wraz z remontem części podziemnej. Projekt zachowuje istniejącą bryłę i charakter architektury, wprowadzając zarazem współczesne rozwiązania materiałowe oraz nadając przyziemiu budynku walory lepszego połączenia z przestrzenią miejską.

następna aktualność