dopasowanie

sprawdź nasze AKTUALNOŚCI

projekt i nadzór

wsparcie procesu realizacyjnego

Kompleksowa Obsługa

zwracamy uwagę na szczegóły i nadzorujemy wykonanie

Jakość

najlepsza przestrzeń publiczna -1 miejsce w 2015 i 2012 roku

Architektura

dostarczamy wysokiej jakości architekturę

Doświadczenie

zmieniamy przestrzeń miejską od 2000 roku

Design

Innowacyjny design - sprawdź nasze portfolio

otwarte umysły

zespół gotowy do podejmowania największych wyzwań

Gigafactory na ukończeniu

Gigafactory na ukończeniu

23.11
2023

Prezentujemy biurowiec naszego autorstwa – brawo zespół który za tym stoi.

Zadanie jakie otrzymaliśmy to zaprojektowanie obiektu dla pruszkowskiej firmy IMPACT Clean Power Technolgy S.A. https://impactnewenergy.com lidera w branży zielonej energii. Firma jest częścią Grupy Grenevia, której właścicielem jest TDJ S.A. – inwestuje w przyszłość i długoterminową wartość.

Projekt w szczegółach:
– ponad 130 stanowisk pracy i 14 gabinetów
– sale konferencyjne i pomieszczenia do spotkań one2one
– coffe pointy i duża kantyna na kilkadziesiąt osób
– sufity, pokrycia ścian
– szklenia z systemem KD
– ściany naturalne zielone

Efekt naszej pracy możecie obejrzeć na zdjęciach
IMPACT to spółka specjalizująca się w budowie baterii heavy duty dla branży e-mobility, industrial goods i life science.
Prace realizowane w teamie:

Wielobranżowy projekt budowlany i wykonawczy: AAG
Projekt fasady: Medusa Group
Projekt wnętrz i wyposażenie: COBU Design
Architekt wnętrz: Marta Kreska- Pyrz


Czarna bryła dworca we Włocławku dostarcza wszystkiego, co jest niezbędne do wygodnego podróżowania. 
23.08.2023

Nowy dworzec we Włocławku to zupełnie nowy budynek, który został zaprojektowany przez pracownię TPF sp. z o.o. i An Archi Group sp. z o.o. 

Nowy dworzec kolejowy we Włocławku ma trzy kondygnacje. Na parterze znajduje się wydzielona strefa dla podróżnych z dwiema poczekalniami, toaletami i pokojem dla opiekuna z dzieckiem. Po dwóch stronach holu są pomieszczenia przeznaczone na kasy biletowe – w części południowej dla przewoźników kolejowych, a w części północnej dla operatorów komunikacji miejskiej oraz regionalnych połączeń autobusowych. Również na parterze znalazły się przestrzenie z przeznaczeniem na lokale komercyjne. Pomieszczenia na piętrze przeznaczone są na potrzeby Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Włocławek.

Budynek posiada udogodnienia, które powstały z myślą o osobach z niepełnosprawnościami. Przy głównych wejściach powstały pochylnie, a wewnątrz obiektu są dwie windy, prowadzące z poziomu -1 na parter w części południowej oraz z parteru na piętro w części północnej. Do potrzeb osób z niepełnosprawnościami dostosowane są kasy biletowe, a także toalety. W budynku pojawiły się udogodnienia w postaci ścieżek prowadzących czy dotykowych map i oznaczeń.

Dworzec we Włocławku został zaprojektowany jako reprezentacyjny obiekt otwierający się na plac dworcowy. Forma budynku jest dynamiczna, nowoczesna, nawiązująca do kolei i prędkości, natomiast dach sprawia wrażenie unoszenia się nad prostą bryłą dworca. Dworzec wykończony został miedzianą blachą oksydowaną w ceglasto-brązowym kolorze oraz białą okładziną z płyt kompozytowych – informują kolejarze w wydanym komunikacie.

Dworzec wyposażono również w system inteligentnego zarządzania budynkiem, który steruje pracą urządzeń i instalacji, a tak optymalizuje zużycie energii elektrycznej, cieplnej oraz wody. Nadzoruje on również prace nowoczesnych systemów bezpieczeństwa, w tym monitoringu czy kontroli dostępu.

źródło: PKP, UM Włocławek

Poprzednia aktualność
Tereny rekreacyjne i pole golfowe
23.11.2023

Rozpoczęliśmy prace nad projektem pola golfowego oraz terenów rekreacyjno wypoczynkowych wraz z infrastrukturą sportową i zbiornikiem wodnym o charakterze wypoczynkowym.

Szczegóły wkrótce….

 

następna aktualność